OŚWIADCZENIE NBPE/DUOCOLOR w sprawie naklejek startowych Złombol 2020

OŚWIADCZENIE NBPE/DUOCOLOR w sprawie naklejek startowych Złombol 2020

Kochani, sytuacja związana z pandemią COVID19 na świecie i w Polsce, wymusiła przeniesienie startu 14 edycji na następny rok. Co bardzo skomplikowało naszą sytuację, ponieważ poczyniliśmy już duże inwestycje związane z przygotowaniem materiałów na start Złombol np. produkcja koszulek, zakup materiałów związanych z drukiem naklejek itd.. Nie ukrywajmy też, że branża poligraficzna jest teraz w b. trudnej sytuacji i liczymy mocno na wasza wyrozumiałość. Regulamin Złombol paragrafie 6 mówi, że wpłata za naklejki jest bezzwrotna, lecz nie czulibyśmy się dobrze w takiej sytuacji dlatego mamy dla Was następujące propozycje odnośnie naklejek startowych z pakietu startowego :

1. Przepisanie wpłaconej kwoty za naklejki na poczet startu 14 edycji rajdu Złombol w terminie ustalonym przez organizatorów.. Daje to gwarancję utrzymania ceny za arkusz naklejek, bez względu na ich cenę w kolejnych latach.

2. Voucher do sklepu NBPE na kwotę 60zł +10zł czyli 70zł do wydania na cały asortyment, min.koszulki Złombolowe 14 edycji - bo przecież się odbędzie! Kierunek będzie ten sam i zgodnie z ustaleniami organizatorów koszulka się nie zmieni.

Decyzję możecie podjąć do 30.10. 2020r wypełniając formularz, który umieścimy na tej stronie w przeciągu najbliższych dni, wpisując adres mailowy użyty przy zgłoszeniu załogi. Po weryfikacji wyślemy jednorazowy kod do vouchera, a w przypadku przepisania na start w nowej dacie wyślemy potwierdzenie i przekażemy tą informację organizatorom. Jeśli nie dostaniemy innej informacji automatycznie przepiszemy wpłacona kwotę zgodnie z punktem pierwszym. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na zlombol@duocolor.pl ᐧ